Stélky kožené ,textilní, gelové,letní,zimní

Gel Fussbett Allround

absorpční stélka pro vcšechna období
 
 
 
 
 
Cena s DPH:  253,00 Kč (10,33 €)
přejít do e-shopu
velikosti ve dvojčíslech od 36 až do 48
Info o výrobku:
Extrémně absorbční lehká stélka optimálně tlumí nárazy a je vhodná pro všechny roční období. Zmírňuje bolesti kloubů nohou,tlak na vazy a páteř. Perfektní komfort při nošení. Díky perforaci ve spodní vrstvě stélky jsou nohy dokonale odvětrávány.
Stélka se skládá ze tří vrstev:1. vrchní vrstva  je vyrobena z vysoce kvalitních  textilních vláken a poskytují komfort při nošení. 2. prostřední vrstva je vyrobena z velmi kvalitní EVA pěny s pamětí čímž zajišťuje optimální ochranu a odpružení paty a přední části nohou 3. spodní vrstva je z extra absorbčního gelu přidaného do oblasti paty, který garantuje větší tlumení nárazů a poskytuje optimální podporu pro všechny aktivity.

Gel Style Edition

odpružená gelová stélka
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 213,00 Kč (8,69 €)
přejít do e-shopu
velikosti ve dvojčíslech od 36 až do 48
Info o výrobku:
Gelová odpružená stélka ve stylovém designu zajišťuje optimální rozložení tlaku na nohy, což zabezpečí ideální úlevu nohou. Povrch je vyroben z kvalitních textilních vláken ve stylovém provedení a poskytuje pohodlí při nošení.  

Gel Fersenkissen

gelová podpatěnka pro zvýšení paty
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 229,00 Kč (9,35 €)
Info o výrobku:
Gelové samolepící podpatěnky pro zvýšení paty v obuvi. Zabezpečují příjemnou a měkkou chůzi  Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.
  

Gel Pelotte

gelové srdíčko na podporu příčné klenby
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 115,00 Kč (4,69 €)
Info o výrobku:
Gelová samolepící srdíčka na podporu příčné klenby do obuvi. Zabezpečuje dokonalou podporu klenby a tím i  měkkou a příjemnou chůzi. Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.
  

Gel Pads

gelová půlstélka
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 115,00 Kč (4,69 €)
Info o výrobku:
Gelová samolepící půlstélka do obuvi. Vkládá se do špičky obuvi a tím zabezpečuje měkkou a příjemnou chůzi. Měkký polštář vám zajistí při chůzi dokonalou podporu. Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.
  

Gel Fersenhalter Anti Slip

gelový pásek za patu
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 109,00 Kč (4,45 €)
Info o výrobku:
Gelové samolepící pásky za patu do uzavřené obuvi. Zabezpečují příjemnou chůzi bez odřených pat a puchýřů. Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.
  

Gel Sling

gelové pásky za patu do letní páskové obuvi
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 109,00 Kč (4,45 €)
Info o výrobku:
Gelové samolepící pásky za patu do páskové letní obuvi. Zabezpečují příjemnou chůzi bez odřených pat a puchýřů. Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.
  

Gel Antirutsch

gelová protiskluzová stélka
 
 
 
 
 
Cena s DPH: 109,00 Kč (4,45 €)
Info o výrobku:
Gelová samolepící půlstélka do obuvi. Vkládá se do špičky obuvi a tím zabezpečuje měkkou a příjemnou chůzi. Prostiskluzový polštář vám zajistí při chůzi dokonalou podporu. Lze použít opakovaně. Stačí umýt čistou vodou.